Majade projekteerimine. Eelised

Kui olete otsustanud osta juba valmis maja, tekib teil aja jooksul kindlasti tahtmine selles midagi ümber ehitada. Võib-olla soovite dušikabiini asemel vannituba või ukseavasid laiendada või ühendada kaks tuba üheks. Kõik soovitud muudatused nõuavad täiendavaid rahamahutusi.

Projekti järgi maja ehitamine aitab raha säästa. Te saate kohe oma unistuste maja, sellise maja, mida vajate just teie. Projekteerimine võimaldab arvesse võtta kõiki detaile (tubade paigutus, välisilme, siseviimistlus). Maja projekteerimisel võetakse arvesse kõiki teie vajadusi ja kõiki teie pere soove.

Teie majast saab eriline ehitis. Individuaalprojekti põhjal ei ole võimalik ehitada kahte ühesugust maja. Kõik inimesed on erinevad. Meie vaated ilule ja mugavusele on erinevad. Individuaalprojektis arvestatakse teie ainukordse vaatega. Tänu arhitektuursele projekteerimisele saab ellu viia iga loomingulise lahenduse, olgu selleks siis ümarad kaared ukseavade asemel või barokkstiilis ärklikorrus.

Valmis arhitektuurilahendus

Raha säästmiseks võib kasutada valmis arhitektuurilahendust. Te saate tellida mitte lõpuni projekteeritud maja, vaid ainult karkassi. Nagu täisprojekt, on ka ökonoomne arhitektuuriprojekt teile abiks ehitusloa saamiseks vajalike dokumentide vormistamisel.

Aitame teid, et teie unistused teostuksid.
Edukaid projekte, loovust ja enesekindlust!
Unistused täituvad!

Arhitektuurne visualiseerimine

Oletame, et teil on olemas tulevase kavandatava hoone eskiis või juba valmis hoone, mille olete valmis müüki panema. Teil on vaja leida ostja. Üheks ebaedu põhjuseks klientide leidmisel võib olla projekti ebaõige esitlemine. Inimesed ei ole valmis ostma «põrsast kotis». Ostja peab ostetavasse armuma. Ja enamus inimesi, mitte ainult mehi, vaid ka naisi, armastab silmadega.

Kaunis kolmemõõtmeline pilt lummab ja sunnib selle juurde ikka ja jälle tagasi pöörduma. Pärast seda küpseb otsus pildil kujutatu ära osta.

Arhitektuurne visualiseerimine ei ole pelgalt objekti kolmemõõtmeline kujutis, see on endas valgust, värve ja kompositsiooni kätkev kunstiteos. 3D-objektid näevad välja realistlikud. Kliendil on võimalik tutvuda ehitise kõigi detailidega, näha kogupilti. Arhitektuurne visualiseerimine aitab arvesse võtta tulevase ehituse või juba valmis hoone kõiki peensusi.

3D-graafika on esitluste läbiviimiseks ja reklaamiks ideaalne lahendus. Pakutavat objekti saab kuvada erinevate rakursside alt ja kasutada materjalide imiteerimiseks erinevaid tekstuure. See on objekti realistlikuks, loomulikuks, kolmemõõtmeliseks esitlemiseks parim lahendus.

 

Pakume 3D-eskiiside valmistamist. Te vajate meie teenuseid juhul, kui:

N

kavatsete esitada oma projekti ehitusregistrisse

N

soovite maatükki müüa

N

soovite hoone müüa või rendile anda

Edukaid projekte!

Лицензии

Строительство: EEH009393
Проектирование: EEP004412

Projekt24 OÜ

Reg. nr.: 11567939
Адрес: Rakvere 3a, Jõhvi 

Телефон

(+372) 525 5525